>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
Primăria Copșa Mică
Str. Aleea Castanilor, nr. 8
tel. 0269/840120
fax. 0269/840149
e-mail: primaria_copsa@birotec.ro
 
Stiri recente
Noutati postate pe site:

SALARII LA DATA DE 31 MARTIE 2019

REZULTAT CONCURS PROBA INTERVIU POST DE CONTABIL

ANUNT PENTRU OCUPAREA, PRIN CONCURS, A UNUI POST DE CONTABIL

DETALII PENTRU PLATA ONLINE A TAXELOR SI IMPOZITELOR LOCALE

ANUNT PROIECT POD TARNAVIOARA

INDICATORI ECONOMICI TRIM.IV 2018

PUBLICARE PROIECT DE HOTARARE STABILIRE TAXE SI IMPOZITE 2019

ANUNT COLECTIV COMUNICARE PRIN PUBLICITATE 30 MARTIE 2018(SOMATII)

OFERTA VANZARE TERENURI 2018 (GABAN ELENA)

INFORMARE CJ SIBIU INFIINTARE SERVICIUL PUBLIC DE ECARISAJ - 10.01.2018

ANUNT SELECTIE PARTENERI POCU AXA 4 OB 4.2

TAXELE ABROGATE PENTRU SERVICII PRESTATE ÎN DOMENIUL EVIDENŢEI PERSOANELOR ŞI AL STĂRII CIVILE

PROIECT REGULAMENT PUBLICITATE, RECLAMĂ ŞI AFIŞAJ ÎN ORAŞUL COPŞA MICĂ

PROIECT REGULAMENT MAJORARE IMPOZIT PE CLADIRI SI TERENURI NEINGRIJITE (ACTUALIZAT 2017)

DISPOZITII PRIMAR, CU CARACTER NORMATIV 2016

PAGINA CETATEANULUI - FORMULARE ONLINE

PROIECT REGULAMENT TERASE TEMPORARE

REGULAMENTUL SERVICIULUI DE SALUBRIZARE PENTRU JUD.SIBIU

ANUNT PUBLIC - Parteneriat inchiriere imobil cart.Tarnavioara

PROCESE VERBALE SEDINTE CONSILIUL LOCAL

HOTARARI ALE CONSILIULUI LOCAL PE ANUL 2017

PUBLICATII DE CASATORIE 2018

EVENIMENTE IN IMAGINI 2013

COPSA MICA A SCHIMBAT STEMA ORASULUI

RAPOARTE ACTIVITATE POLITIA LOCALA

REGULAMENT PRIVIND COMERTUL IN ZONELE PUBLICE

LUCRĂRI DE INVESTIŢII IN ORAŞUL COPŞA MICĂ ÎN PERIOADA 2009-2011

NOILE CONTURI IBAN PENTRU PERSOANE JURIDICE

REGULAMENT SI TARIFE CIMITIRE ORASENESTI (modificat)

REVISTA COPSA MICA 2010

Comisii de specialitate
 

Comisii de specialitate

Prin HCL nr. 39/6/2016 au fost constituite comisiile de specialitate ale Consiliului Local al orasului Copsa Mica.

 

COMISIA A 

     Comisia pentru programe dezvoltare economico-sociale, buget-finante, administrarea domeniului public si privat, agricultura, gospodarie comunala, servicii si comert.

 

Componenta

  1. CIUCĂ MARIUS-VASILE   - PNL
  2. TAIFAS TUDOR                - PNL
  3. GYORFFY IOSIF               - PNL
  4. SZEKELY ISTVAN-ERNO   - UDMR
  5. COMIZA CORNEL            - PNL

 

COMISIA B 

     Comisia pentru invatamant, sanatate, cultura, protectie sociala, activitati sportive si de agrement.

 

Componenta

  1. MĂRGINEANU MARCELA  - PNL
  2. SZEKELY LUDOVIC         - PNL
  3. POP IOSIF-FLORENTIN   - PSD
  4. COSTACHE IULIUS FLORIN     - PSD
  5. MOLDOVAN VLĂDUŢ        - PNL 

 

COMISIA C 

     Comisia pentru administratie publica locala, juridica, apararea ordinii si linistii publice, a drepturilor cetatenilor si protectia mediului.

 

Componenta

  1. BACIU IOAN                       - PNL
  2. APETREI LIVIU                   - PNL
  3. MĂRGINEAN TEODOR         - PSD
  4. TODERICI IOAN                 - BUN
  5. BENICKY CAMELIA-MARIA  - PNL